AVATUD E-N 8.30-18 R 8.30-17

8CH DSP Võimendi + protsessor

Hind: 699,00 Hinnagarantii

PDP-E802DSP on Alpine’s 8-Kanalise Digitaalse DSP võimendi 2. generatsioon. See hämmastav kõik-ühes lahendus võimaldab helisüsteemi uuendust praktiliselt igasse sõidukisse kuna see on äärmiselt mitmekülgne ning paljude ühendusvõimalustega. Sellel on 6 kalali sisend (nii lineaar kui ka kõlariväljundi jaoks) ning kuni 8 täielikult konfigureeritavat väljundit mis võimaldavad luua väga laia ning paindlikku helisüsteemi. Tuuni oma helisüsteem professionaalse 240-ribalise parameetrilise Ekvalaiseri, 8 kanalise Digitaalse Aegviite ning 8 kanalise Ddigitaalse Crossoveriga.

Süsteemi seadistamiseks on Alpine PC tarkvara mis ühendub üle WiFi või üle USB. Äärmiselt kaasaegne ning kasutajasõbralik tarkvara võimaldab täielikku kontrolli kõikide seadistuste üle ning kuvab neid parameetreid ilusa graafikagatoega kasutajaliidesel. Tasuta Alpine eemaltjuhtimise rakendus (saadaval nii Androidi kui iPhone´i jaoks) laseb sul kontrollida DSP võimendit kiirelt ning selles on kõige vajalikumad funktsioonid, nagu näiteks üldine helitugevus, subwooferi helitugevus, sisendi valik, eelseaded jpm. PDP-E802DSP on parim lahendus sõidukite OEM helisüsteemide uuenduseks, kus näiteks tehaseraadiot ei ole nii lihtne /võimatu vahetada. Alpine DSP võimendi ühendub lihtsalt olemasoleva OEM süsteemiga, võimaldades sul luua oma sõidukisse äärmiselt laia võimalusega helisüsteem.

Sellel mitmekülgsel DSP võimendil on nüüd palju täiustusi, lihtsamaks paigalduseks ning paremaks helikvaliteediks. Tarkvara poolelt, on sellel uus sisend-süsteem millel on oluliselt väiksem müratase ning uuenenud eelväljundi osa võimaldab  külge ühendada lisa subwoofri võimendi kui selleks on vajadus. Samuti on nüüd väiksem signaali-müra suhe ning lihtsamaks paigalduseks tähistatud värvimarkeeringute ning tekstidega sildlülitused (jumperid). Lisaks on tehtud veel palju parandusi nagu palju stabiilsem Wi-Fi ühendus, detailsem bassinupu RUX-KNOB2 juhtimine ning ka automaatseadistusega väljundvõimsusest sõltuv toitesüsteem. Lisaks on sellel uus automaatne väljundtakistuse tester mis kaitseb kõlareid võimalike valeühenduste puhul.

Tootjapoolne info

Toote detailid

Tootekood ALP-PDP-E802DSP

Varuosapäring

ei tea
ei tea
Registreeri püsikliendiks soodustus 10% Liisi järelmaks