AVATUD E-N 8.30-18 R 8.30-17

9" Navijaam Ducato 3, Jumper 2, Boxer 2, pöördnupuga

Hind: 1 880,00 Hinnagarantii

Alpine tutvustab Alpine Style 3. generatsiooni matkabussidele Fiat Ducato IIICitroën Jumper II ning Peugeot Boxer II. X903D-DU2 suur 9-tolline puutetundlik ekraan on nüüd liigutatav, see võimaldab ekraani pöörata juhi või kaassõitja poole. Tänu sellele on äärmiselt mugav juhtida navigatsiooni ning teisi funktsioone.

3. generatsioon toob ka pöördnupud et muuta helitugevust ning raadiojaamade otsingut lihtsalt ning kiirelt, samuti on selle nõõd nupp kaamera aktiveerimiseks. Samuti oleme täiustanud juhtmestikku mis teeb paigalduse veelgi kiiremaks.

X903D-DU2 sisaldab iGo Primo NextGen navigatsioonisüsteemi millel 48 riigi TomTom kaardid ning 3 aastane tasuta kaardiuuendus. Valikus on üüd ka 3 erinevat maktabussi profiili (suurused: S / M / L) või saad ise muuta oma sõiduki mõõte kaalu. Seetõttu pakub navigatsioon sulle vaid sõidukile sobivaid marsruute. Lisaks saad lihtsalt lisada oma vajadustele vastavaid matkabussi admebaase. X903D-DU2 on täielikult ka Apple CarPlay ning Android Auto tugi.

Tootjapoolne info

Toote detailid

Tootekood ALP-X903D-DU2

Varuosapäring

ei tea
ei tea
Registreeri püsikliendiks soodustus 10% Liisi järelmaks