AVATUD E-N 8.30-18 R 8.30-17

Jõuülekanne automaatkastile

Konverter

Miks: et kiiremini kohalt saada ja võimaldada kõrgelt forsseeritud mootorile vajalikku kiiremat tühikäiku

Tehasekorras automaatkasti hüdrotrafo (konverter) ühendab mootori käigukastiga väga madalatel pööretel. Eriti tugevamalt forsseeritud mootori puhul tähendab see seda, et mootor peab hakkama vedama nii madalatelt pööretelt, et ta ei arenda veel maksimaalseks kiirenduseks vajalikku pöördemomenti. Lahenduseks on performance konverterid, mille hulgast leiab sobivaid väga erineva forsseeritusega mootoritele. Vajalikuks võib osutuda käigukasti õlijahuti.

Valmistajad: B&MTCI, Turbo Action

Shift-kit

Miks: parem kiirendus kiirematest käiguvahetustest ja mootori võimsuse paremast ärakasutamisest.

Tehasekorras automaatkastid vahetavad käike üles üsna madalatel pööretel ja on käiguvahetuse kiiruse toonud ohvriks selle sujuvusele. Lahenduseks on mitmesugused shift kit'id, mis sisaldavad vajalikke osi erinevate kasti komponentide asendamiseks, et saada just vajalikke käiguvahetusi. Osa komplekte võimaldavad muuta automaatkasti käsitsi lülitatavaks.

Valmistajad: B&MTCIHurst

Õlijahuti

Miks: käigukasti osade pikk eluiga ka modifitseeritud kasti ja agressiivse sõidu korral.

Käigukasti performance osad suurendavad tihti kasti töötemperatuuri; et tagada kastile pikem eluiga, on soovitav kasutada käigukasti õlijahutit.

Valmistajad: B&MTCIHurst

Shifter

Miks: kindlamad käiguvahetused ja parem välimus.

 Juht suhtleb käigukastiga käigukangi (shifter) vahendusel. Ka siin on võimalik astuda originaalshifter'ist sammuke edasi ja valida aftermarket toode, mis on käepärasem, välistab vajadusel vaba- või tagasikäigu lülitamise kiirendusel ja näeb ka hea välja.

Valmistajad: B&MTCIHurst

Uus automaatkast

Miks: muretu terviklahendus tavalisest kiiremini joonelt minejale.

Kui olemasolev käigukast on juba üsna päevinäinud ja oma ülesannetega enam hakkama ei saa, ei pruugi alati odavaim ja parim lahedus olla selle remontimine. TOP PARTS pakub komplektseid automaatkaste, mis on algusest peale ehitatud tavalisest võimsamaid rakendusi silmas pidades.

Valmistajad: B&MTCIHurst

Varuosapäring

ei tea
ei tea
Registreeri püsikliendiks soodustus 10% Liisi järelmaks