AVATUD E-N 8.30-18 R 8.30-17

Vedrustus

Puksid

Miks: vedrustuse täpne ja kiire reageerimine pikaks ajaks

Tehase kasutatavad kummipuksid annavad koormustele kergesti järgi ja väänduvad seda kergemini, mida vanemad nad on. See tähendab, reaktsioon nii roolikeermisele kui teekonarustele on pehme ja ebatäpne, kuna vedrustuses on lõtkud kohtades, kus neid ei tohiks esineda. Lahenduseks vastupidavad ja jäigad polüuretaanpuksid.

Valmistajad: Energy Suspension

Vedrud

Miks: parem juhitavus ja parem välimus

Asendades tavavedrud jäigemate performance osadega, on võimalik parandada auto juhitavust ja kompenseerida kaaluvahet, mis tekib mõne väiksema mootori vahetamisel V8 vastu. Kasutades progresseeruvaid vedrusid, ei kannata sealjuures sõidumugavus. Lühemad, madaldavad vedrud aitavad parandada ka nii mõnegi auto välimust.

Valmistajad: Eibach/LakewoodBelltechMoroso

Amortisaatorid

Miks: rattad on pidevalt kontaktis teega ka konarlikumal pinnal

Amortisaatorid hoiavad auto vedrustuse liikumise kontrolli all. Siingi on võimalik parandada auto käitumist, olgu siis eesmärgiks kiire kurvisõit või kiirendusvõistlused. Seadistatavad amortisaatorid annavad veelgi suuremaid võimalusi oma auto käitumise kohendamiseks.

Valmistajad: LakewoodBilsteinKoniCompetition Engineering, Herb Adams

Vedrustuse muud osad

Miks: võimsus jõuab teepinnani igas olukorras, parem juhitavus, suurem ohutus

Agressiivse kohaltvõtu ja sõidustiili korral võivad liialt väänduvateks osutuda ka vedrustuse muud osad: piki- ja põikivardad, õõtshargid; alamõõdulisteks võivad osutuda ka tehasest pandud stabilisaatorvardad, halvemal juhul puuduvad need hoopis. Vedrustuse performance osad tagavad rehvi maksimaalse kontakti teega nii kiirendusel, pidurdamisel kui ka kurvisõidul, lisaks pakume erilahendusi veerandmiilile.

Valmistajad: LakewoodCompetition EngineeringChassis Engineering

Poolraamide ühendamine

Miks: teekonarustel töötab vedrustus, mitte ei väändu kere

Kandekerega auto puhul (näiteks kõik Camarod ja Firebirdid) aitavad kerele jäikust lisada ja ühtlasi juhitavust parandada esimest ja tagumist poolraami ühendavad subframe connectorid.

Valmistajad: Chassis EngineeringCompetition Engineering

Varuosapäring

ei tea
ei tea
Registreeri püsikliendiks soodustus 10% Liisi järelmaks