AVATUD E-N 8.30-18 R 8.30-17

Performance osad

Lisaks allpool mainitule pakub TOP PARTS palju muid tooteid teie auto kiiremaks, vastupidavamaks ja isikupärasemaks muutmise tarvis. Näiteks pakume ka suurt hulka kaupa GM Performance PartsMopar Performance ja Ford Motorsports kataloogidest.
Samuti võite otsid omale meelepärast lisavarustust meie koostööpartneri veebilehelt www.ekeystone.com  kasutajanimi:              salasõna:            
Sisestage oma auto andmed
ja vaadake kataloogist erinevate tootjate lisavarustust. Hinnapäringuks kopeerige tootja nimi ja osakood meie Varuosapäringu vormi aknasse ning me teeme teile pakkumise esimesel võimalusel.

Mootori osad

USA autode mootorid paistavad silma suure töömahu ja suhteliselt madala forsseeritusega, mis teeb lisavõimsuse leidmise võrreldes teiste autodega lihtsamaks ja odavamaks.

Jõuülekande osad

Mootori võimsuse kasvades tuleb tugevdada ka jõuülekannet, et mootori jõudu töökindlalt ratasteni viia ja seda täielikumalt ära kasutada.

Veermiku osad

Selleks, et suuremad võimsused maapinnani jõuaksid ning algsest oluliselt võimsam auto juhi kontrolli all püsiks, võivad täiustamist nõuda ka pidurid ning vedrustuse osad.

Muu lisavarustus

Kiireks ehitatud auto võiks tavalistest erineda ka välimuselt, seda enam, et velgede, laiendite, scoop'ide ja lisanäidikute kasu ei piirdu ainult silmarõõmuga.

Varuosapäring

ei tea
ei tea
Registreeri püsikliendiks soodustus 10% Liisi järelmaks