AVATUD E-N 8.30-18 R 8.30-17

Autoomanikule

Auto tehniline hooldus

TOP Parts autokeskused on varustatud kaasaegsete, spetsiaalselt USA autode tarbeks konstrueeritud tööriistade ja seadmetega, neis töötab kogenud personal ja nende kasutada on rikkalik valik varuosi.
Asjatundlik hooldus ja kvaliteetsete varuosade kasutamine on Teie auto muretuks kasutamiseks väga oluline.
Et kindlaks teha vajalike tööde mahtu, eelneb igale hooldusele diagnoosimine. Seejärel teavitatakse Teid tööde mahust, maksumusest ja kuluvast ajast.

Hooldusraamatu vajalikkus

Hooldusraamatusse kantud sõiduki andmed kindlustavad Teie autole õigete varuosade leidmise. Hooldusraamat on Teile meelespeaks, millal ja millist hooldust Teie auto vajab. Tehniliste hooldustööde korrapärast läbiviimist kinnitatakse raamatu vastavatel lehekülgedel. Korrektselt täidetud raamat võib suurendada Teie auto hilisemat müügiväärtust. Hooldusraamat on soovitav hoida pidevalt autos ja edastada auto müügi korral järgmisele omanikule.

Millal täitub hooldusvälp?

Hooldusraamatu esmasel täitmisel kannab teenindusmeister raamatusse Teie auto nõuetekohased hooldusvälbad.
Uuematel autodel juhib hooldusvälpade näidik Teie tähelepanu hooldusvälba täitumisele (service tuli). Hooldusvälpa võib pikendada kui tootjatehas lubab kasutada alternatiivina spetsiaalseid Long-Life õlisid ja pikaealisi varuosi (näiteks iriidium küünlaid).

Väga tähtis on pidada kinni autotootja poolt ette nähtud hooldusvälpadest ja laske välba täitumisel oma sõidukit hooldada. Tehnilise hoolduse tähtaegade ületamine võib Teie sõidukit kahjustada!

Kui autot kasutatakse rasketes kasutustingimustes, siis soovitame teostada täiendavaid hooldusi ka hooldusvälpade vahel.

Rasketeks kasutustingimusteks on:

  • Sõit vähem kui 10 km korraga või jäistes tingimustes vähem kui 20 km korraga
  • Sõit väga kuumades tingimustes
  • Sõitmine pakiraamiga, haagisega või mägistel teedel
  • Sõit tolmustel, mudastel või jäistel teedel.

Õigeaegselt hooldades säästad!

Umbes õhufilter, kulunud süüteküünlad, tühjad rehvid ja rikkis hapnikuandurid (lambda andur) põhjustavad suuremat kütusekulu.
Hoolda autot regulaarselt ja säästad kütusekulult.

Varuosapäring

ei tea
ei tea
Registreeri püsikliendiks soodustus 10% Liisi järelmaks