AVATUD E-N 8.30-18 R 8.30-17

Cadillac varuosad ja hooldus

Cadillac hooldus, remont, diagnostika, varuosade müük

TopParts esindustes Tallinnas ja Tartus teenindame kõiki Cadillac mudeleid: 

 • Cadillac Allante varuosad ja hooldus
 • Cadillac ATS varuosad ja hooldus
 • Cadillac BLS varuosad ja hooldus
 • Cadillac Brougham varuosad ja hooldus
 • Cadillac Calais varuosad ja hooldus
 • Cadillac Catera varuosad ja hooldus
 • Cadillac Cimarron varuosad ja hooldus
 • Cadillac CTS varuosad ja hooldus
 • Cadillac DeVille varuosad ja hooldus
 • Cadillac DTS varuosad ja hooldus
 • Cadillac Eldorado varuosad ja hooldus
 • Cadillac ELR varuosad ja hooldus
 • Cadillac Escalade varuosad ja hooldus
 • Cadillac Fleetwood varuosad ja hooldus
 • Cadillac Seville varuosad ja hooldus
 • Cadillac SRX varuosad ja hooldus
 • Cadillac STS varuosad ja hooldus

Pakume Cadillac omanikele nii diagnostikat, hooldust, avariiremonti, kui ka mitmesuguseid remonttöid: kliimaseadme kontroll ja täitmine, arvutidiagnostika, elektritööd, sildade reguleerimine, lukksepatööd. 

Pakutavatest teenustest ja hindadest lugege lähemalt siit. Tallinna ja Tartu klientidele on meil võimalus pakkuda ka asendusautot.

Hoolduspäringu saatmiseks täida hoolduspäring siit. 

Cadillac varuosad ja tarvikud

TopParts Autokeskus müüb varuosi kõikidele Cadillac mudelitele. Eriti hea varuosade laoseis on meil just 90' ja uuematele Cadillac sõidukitele.  Laos hoiame paralleelselt nii tehase originaalvaruosi kui ka soodsamaid B-varuosi. 
Varuosade laotäiendust saabub meile 3 X nädalas. Tänu tihedale koostööle USA suurimate hulgiladudega täidame 90% eritellimustest 4 kuni 10 päeva jooksul. Kaupadel kehtib 6-kuuline garantii.

ÕhkvedrustusPakume laos ja tellimisel erinevate sõiduautode õhkpatju, õhkamorte, kompressoreid ja ka keerdvedrudele ümberehituse komplekte. 

Originaalosade hinnad on meil soodsamad kui margiesindustes. Saame teid aidata ka juhul, kui te ei oska vajaminevat osa täpselt kirjeldada. Teie auto VIN koodi põhjal saadame teile e-postiga või muul viisil joonise probleemsest sõlmest, millel saate siis märkida vajaliku detaili.

Järelturu varuosad ( B-osad ) on hea alternatiiv hoida auto heas sõidukorras soodsamalt kui tehase originaalosadega (A- osad). B-osad jõuavad turule aasta-paar pärast automudelite müügi algust.  B-kategooria varuosade tootjate toodete kataloogid leiate siit.

General Motorsi originaalvaruosade tootja ACDelco pakub oma kaubamärgi all laia valikud varuosi soodsamalt kui GM.
Sealhulgas palju Cadillaci mudelitele sobivaid osi.Restaureerimisosad
 - plaanides soetada klassikalist ameerika vanaautot on oluline teada, et tavapäraste hooldustarvikute, silla- ja mootoriosade pärast pole põhjust muretseda, need leiab kas meie laoriiulilt või on tellitavad nädalaga.

Mitmesuguseid restaureerimisosade katalooge leiate siitLeidke kataloogidest vajalikud osad, saatke meile link või osakood ja me teeme teile hinnapakkumise ja teatame orienteeruva tarneaja. Kui ei leia osa omal käel siis saatke auto andmed ja osa kirjeldus meie päringuvormi kaudu (lehe paremas tulbas).

Cadillac lisavarustus

TOP Parts'i valikus on väga palju tooteid teie auto kiiremaks, vastupidavamaks ja isikupärasemaks muutmiseseks: vintsid, off-road varustus, helitehnika ja mobiilmeedia, porilapakad, N2O, karterikaitse

Meilt leiate suure valiku varuosi: õhufiltrid, karburaatorid, sisselaskekollektorid, kompressorid, kütusesüsteemid, süütesüsteemid, juhtarvutid, toitesüsteemid, klapiajamid, plokikaaned, elektrisüsteemid, torukollektorid, väljalasketorustikud, väntmehhanismid, sillaosad, mootoriosad, elektriosad, rooliosad, laagrid, veermikuosad, summutid, sidurikettad, korvid, veepumbad, keredetailid, rehvid, veljed, lisavalgustid, diferentsiaalilukud.

Kui mõni osa autos on oma eluea lõppu jõudmas, tasuks selle asendamisel mõelda ka võimalusele kasutada varuosa asemel performance osa, mis võib pakkuda suuremat võimsust, vastupidavust või muid eeliseid ning olla sealjuures isegi odavam. Samas on võimalik tellida ka kasutatud varuosi. Kui te pole kindel, mis on otstarbekam, küsige meilt või saatke e-mail.


Cadillac Allante, Cadillac ATS, Cadillac BLS, Cadillac Brougham, Cadillac Calais, Cadillac Catera, Cadillac Cimarron, Cadillac CTS, Cadillac DeVille, Cadillac DTS, Cadillac Eldorado, Cadillac ELR, Cadillac Escalade, Cadillac Fleetwood, Cadillac Seville, Cadillac SRX, Cadillac STS

Varuosapäring

ei tea
ei tea
Registreeri püsikliendiks soodustus 10% Liisi järelmaks