AVATUD E-N 8.30-18 R 8.30-17

BUICK varuosad ja hooldus

 Buick varuosad, Buick hooldus

Buick hooldus

TopParts esindustes Tallinnas ja Tartus teenindame kõiki Buick mudeleid:

 • Buick Century varuosad ja hooldus
 • Buick Lacrosse varuosad ja hooldus
 • Buick Lesabre varuosad ja hooldus
 • Buick Lucerne varuosad ja hooldus
 • Buick Enclave varuosad ja hooldus
 • Buick Park Avenue varuosad ja hooldus
 • Buick Rainier varuosad ja hooldus
 • Buick Regal varuosad ja hooldus
 • Buick Rendezvous varuosad ja hooldus
 • Buick Riviera varuosad ja hooldus
 • Buick Skylark varuosad ja hooldus
 • Buick Terraza varuosad ja hooldus

Pakume Buick omanikele nii diagnostikat, hooldust, avariiremonti, kui ka mitmesuguseid remonttöid: kliimaseadme kontroll ja täitmine, arvutidiagnostika, elektritööd, sildade reguleerimine, lukksepatööd. Hoolduse käigus me laeme ka teie auto aku ja täidame boonusena klaasipesupaagi. 

Pakutavatest teenustest ja hindadest lugege lähemalt siit. Tallinna ja Tartu klientidele on meil võimalus pakkuda ka asendusautot.

Hoolduspäringu saatmiseks täida hoolduspäring siit. 

Buick varuosad ja tarvikud

TopParts Autokeskus müüb varuosi kõikidele Buick mudelitele.  Laos hoiame paralleelselt nii tehase originaalvaruosi kui ka soodsamaid B-varuosi. 
Varuosade laotäiendust saabub meile 3 X nädalas. Tänu tihedale koostööle USA suurimate hulgiladudega täidame 90% eritellimustest 4 kuni 10 päeva jooksul. Kaupadel kehtib 6-kuuline garantii.

Õhkvedrustus - Pakume laos ja tellimisel erinevate sõiduautode õhkpatju, õhkamorte, kompressoreid ja ka keerdvedrudele ümberehituse komplekte. 

Määrdeained - Pakume teile just Ameerika autodele sobivaid määrdeaineid. Pennzoil, Gulf, AcDelco, Mopar õlid, määrded ja õlilisandid. 

Akud - Korras aku on iga auto eluliselt tähtis osa. Valikus akusid tootjatelt: Deta, Exider, Tudor. Vaata tooteid siit.

Originaalosad - hinnad on meil soodsamad kui margiesindustes. Saame teid aidata ka juhul, kui te ei oska vajaminevat osa täpselt kirjeldada. Teie auto VIN koodi põhjal saadame teile e-postiga või muul viisil joonise probleemsest sõlmest, millel saate siis märkida vajaliku detaili.

Järelturu varuosad ( B-osad ) on hea alternatiiv hoida auto heas sõidukorras soodsamalt kui tehase originaalosadega (A- osad). B-osad jõuavad turule aasta-paar pärast automudelite müügi algust. B-kategooria varuosade tootjate toodete kataloogid leiate siit.

Restaureerimisosad - plaanides soetada klassikalist ameerika vanaautot on oluline teada, et tavapäraste hooldustarvikute, silla- ja mootoriosade pärast pole põhjust muretseda, need leiab kas meie laoriiulilt või on tellitavad nädalaga.

Mitmesuguseid restaureerimisosade katalooge leiate siit. Leidke kataloogidest vajalikud osad, saatke meile link või osakood ja me teeme teile hinnapakkumise ja teatame orienteeruva tarneaja. Kui ei leia osa omal käel siis saatke auto andmed ja osa kirjeldus meie päringuvormi kaudu (lehe paremas tulbas).

Buick lisavarustus

TOP Parts'i valikus on väga palju tooteid teie auto kiiremaks, vastupidavamaks ja isikupärasemaks muutmiseseks: vintsid, off-road varustus, helitehnika ja mobiilmeedia, porilapakad, N2O, karterikaitse

Meilt leiate suure valiku varuosi: õhufiltrid, karburaatorid, sisselaskekollektorid, kompressorid, kütusesüsteemid, süütesüsteemid, juhtarvutid, toitesüsteemid, klapiajamid, plokikaaned, elektrisüsteemid, torukollektorid, väljalasketorustikud, väntmehhanismid, sillaosad, mootoriosad, elektriosad, rooliosad, laagrid, veermikuosad, summutid, sidurikettad, korvid, veepumbad, keredetailid, rehvid, veljed, lisavalgustid, diferentsiaalilukud.

Kui mõni osa autos on oma eluea lõppu jõudmas, tasuks selle asendamisel mõelda ka võimalusele kasutada varuosa asemel performance osa, mis võib pakkuda suuremat võimsust, vastupidavust või muid eeliseid ning olla sealjuures isegi odavam. Samas on võimalik tellida ka kasutatud varuosi. Kui te pole kindel, mis on otstarbekam, küsige meilt või saatke e-mail.


Buick Century, Buick Lacrosse, Buick Lesabre, Buick Lucerne, Buick Enclave, Buick Park Avenue, Buick Rainier, Buick Regal, Buick Rendezvous, Buick Riviera, Buick Skylark, Buick Terraza

Varuosapäring

ei tea
ei tea
Registreeri püsikliendiks soodustus 10% Liisi järelmaks