AVATUD E-N 8.30-18 R 8.30-17

Ford varuosad ja hooldus

USA Ford hooldus, remont ja diagnostika,varuosade müük

TopParts esindustes Tallinnas ja Tartus teenindame kõiki Ford USA turu mudeleid: 

 • Ford Aerostar varuosad ja hooldus
 • Ford Bronco varuosad ja hooldus
 • Ford Crown varuosad ja hooldus
 • Ford  Victoria varuosad ja hooldus
 • Ford Econoline varuosad ja hooldus
 • Ford Excursion varuosad ja hooldus
 • Ford Expedition varuosad ja hooldus
 • Ford Explorer varuosad ja hooldus
 • Ford F-150 varuosad ja hooldus
 • Ford F-250 Super Duty varuosad ja hooldus
 • Ford Mustang varuosad ja hooldus
 • Ford Probe varuosad ja hooldus
 • Ford Ranger varuosad ja hooldus
 • Ford Taurus varuosad ja hooldus
 • Ford Thunderbird varuosad ja hooldus
 • Ford Windstar varuosad ja hooldus

Pakume Ford omanikele nii diagnostikat, hooldust, avariiremonti, kui ka mitmesuguseid remonttöid: kliimaseadme kontroll ja täitmine, arvutidiagnostika, elektritööd, sildade reguleerimine, lukksepatööd.

Pakutavatest teenustest ja hindadest lugege lähemalt siit. Tallinna ja Tartu klientidele on meil võimalus pakkuda ka asendusautot.

Hoolduspäringu saatmiseks täida hoolduspäring siit. 

USA Ford varuosad ja tarvikud

TopParts Autokeskus müüb varuosi kõikidele Ford USA turu mudelitele. Eriti hea varuosade laoseis on meil just 90' ja uuematele Ford sõidukitele.  Laos hoiame paralleelselt nii tehase originaalvaruosi kui ka soodsamaid B-varuosi. 
Varuosade laotäiendust saabub meile 3 X nädalas. Tänu tihedale koostööle USA suurimate hulgiladudega täidame 90% eritellimustest 4 kuni 10 päeva jooksul. Kaupadel kehtib 6-kuuline garantii.

Õhkvedrustus - Pakume laos ja tellimisel erinevate sõiduautode õhkpatju, õhkamorte, kompressoreid ja ka keerdvedrudele ümberehituse komplekte. 

Originaalosade hinnad on meil soodsamad kui margiesindustes. Saame teid aidata ka juhul, kui te ei oska vajaminevat osa täpselt kirjeldada. Teie auto VIN koodi põhjal saadame teile e-postiga või muul viisil joonise probleemsest sõlmest, millel saate siis märkida vajaliku detaili.

Originaalosade kvaliteeti soodsamalt:

 

  Fordi originaalvaruosade tootja Motorcraft.
  Punastes pakendites on täpselt samad osad mis
  Fordi sinistes pakendites, hind samas veidi soodsam.

 

 

Järelturu varuosad ( B-osad ) on hea alternatiiv hoida auto heas sõidukorras soodsamalt kui tehase originaalosadega (A- osad). B-osad jõuavad turule aasta-paar pärast automudelite müügi algust. B-kategooria varuosade tootjate toodete kataloogid leiate siit.

 • Motorcraft (veermiku ja elektriosad Ford'i mudelitele)

Restaureerimisosad - plaanides soetada klassikalist ameerika vanaautot on oluline teada, et tavapäraste hooldustarvikute, silla- ja mootoriosade pärast pole põhjust muretseda, need leiab kas meie laoriiulilt või on tellitavad nädalaga.

https://www.ecklerscorvette.com/
Corvette ja teiste Chevy'de restaureerimisosad, klassikalised Ford'id, Mercury'd (No Mustangs!)

Ford Mustang restaureerimisosad, tuuningosad, lisavarustus. Sõsarmudelile Mercury Cougarile samuti valik tooteid.

Mitmesuguseid restaureerimisosade katalooge leiate siit. Leidke kataloogidest vajalikud osad, saatke meile link või osakood ja me teeme teile hinnapakkumise ja teatame orienteeruva tarneaja. Kui ei leia osa omal käel siis saatke auto andmed ja osa kirjeldus meie päringuvormi kaudu (lehe paremas tulbas).

USA Ford lisavarustus

TOP Parts'i valikus on väga palju tooteid teie auto kiiremaks, vastupidavamaks ja isikupärasemaks muutmiseseks: vintsid, off-road varustus, helitehnika ja mobiilmeedia, porilapakad, N2O, karterikaitse

Meilt leiate suure valiku varuosi: õhufiltrid, karburaatorid, sisselaskekollektorid, kompressorid, kütusesüsteemid, süütesüsteemid, juhtarvutid, toitesüsteemid, klapiajamid, plokikaaned, elektrisüsteemid, torukollektorid, väljalasketorustikud, väntmehhanismid, sillaosad, mootoriosad, elektriosad, rooliosad, laagrid, veermikuosad, summutid, sidurikettad, korvid, veepumbad, keredetailid, rehvid, veljed, lisavalgustid, diferentsiaalilukud.

Kui mõni osa autos on oma eluea lõppu jõudmas, tasuks selle asendamisel mõelda ka võimalusele kasutada varuosa asemel performance osa, mis võib pakkuda suuremat võimsust, vastupidavust või muid eeliseid ning olla sealjuures isegi odavam. Samas on võimalik tellida ka kasutatud varuosi. Kui te pole kindel, mis on otstarbekam, küsige meilt või saatke e-mail.


Ford Aerostar, Ford Bronco, Ford Crown, Ford  Victoria, Ford Econoline, Ford Excursion, Ford Expedition, Ford Explorer, Ford F-150, Ford F-250 Super Duty, Ford Mustang, Ford Probe, Ford Ranger, Ford Taurus, Ford Thunderbird, Ford Windstar

Varuosapäring

ei tea
ei tea
Registreeri püsikliendiks soodustus 10% Liisi järelmaks