AVATUD E-N 8.30-18 R 8.30-17

Jeep varuosad ja hooldus

Jeep hooldus, remont, diagnostika, varuosade müük

TopParts esindustes Tallinnas ja Tartus teenindame kõiki Jeep mudeleid:

 • Jeep WK2 Grand Cherokee varuosad ja hooldus
 • Jeep WK/WH Grand Cherokee varuosad ja hooldus
 • Jeep WJ/WG Grand Cherokee varuosad ja hooldus
 • Jeep ZJ/ZG Grand Cherokee varuosad ja hooldus
 • Jeep JK Wrangler varuosad ja hooldus
 • Jeep BV Renegade varuosad ja hooldus
 • Jeep JK Wrangler varuosad ja hooldus
 • Jeep XK/XH Commander varuosad ja hooldus
 • Jeep MK Compass / Patriot varuosad ja hooldus
 • Jeep KJ Liberty varuosad ja hooldus
 • Jeep CJ-8 varuosad ja hooldus
 • Jeep SJ Grand Wagoneer varuosad ja hooldus
 • Jeep MB Willys varuosad ja hooldus

Pakume Jeep omanikele nii diagnostikat, hooldust, avariiremonti, kui ka mitmesuguseid remonttöid: kliimaseadme kontroll ja täitmine, arvutidiagnostika, elektritööd, sildade reguleerimine, lukksepatööd.

Pakutavatest teenustest ja hindadest lugege lähemalt siit. Tallinna klientidele on meil võimalus pakkuda ka asendusautot.

Hoolduspäringu saatmiseks täida hoolduspäring siit. 

Jeep varuosad ja tarvikud, akud

TopParts Autokeskus müüb varuosi kõikidele Jeep mudelitele. Eriti hea varuosade laoseis on meil just 90' ja uuematele Jeep´idele.  Laos hoiame paralleelselt nii tehase originaalvaruosi kui ka soodsamaid B-varuosi. 
Varuosade laotäiendust saabub meile 3 X nädalas. Tänu tihedale koostööle USA suurimate hulgiladudega täidame 90% eritellimustest 4 kuni 10 päeva jooksul. Kaupadel kehtib 6-kuuline garantii.

Originaalosade hinnad on meil soodsamad kui margiesindustes. Saame teid aidata ka juhul, kui te ei oska vajaminevat osa täpselt kirjeldada. Teie auto VIN koodi põhjal saadame teile e-postiga või muul viisil joonise probleemsest sõlmest, millel saate siis märkida vajaliku detaili.

Järelturu varuosad ( B-osad ) on hea alternatiiv hoida auto heas sõidukorras soodsamalt kui tehase originaalosadega (A- osad). B-osad jõuavad turule aasta-paar pärast automudelite müügi algust.
Müüme Jeep varuosasi järgmistelt tootjatelt:

 • VM Motori (Jeep diiselmootorite varuosad)

Restaureerimisosad - plaanides soetada klassikalist ameerika vanaautot on oluline teada, et tavapäraste hooldustarvikute, silla- ja mootoriosade pärast pole põhjust muretseda, need leiab kas meie laoriiulilt või on tellitavad nädalaga. Jeep restaureerimisosade kataloog: https://www.crownautomotive.net - Jeep, Willys restaureerimisosad sõjaajast tänapäevani. Leidke kataloogidest vajalikud osad, saatke meile link või osakood ja me teeme teile hinnapakkumise ja teatame orienteeruva tarneaja. Kui ei leia osa omal käel siis saatke auto andmed ja osa kirjeldus meie päringuvormi kaudu.

Jeep akud

Jeep lisavarustus

TOP Parts'i valikus on väga palju tooteid teie auto kiiremaks, vastupidavamaks ja isikupärasemaks muutmiseseks. Meilt leiate suure valiku varuosi: õhufiltrid, karburaatorid, sisselaskekollektorid, kompressorid, kütusesüsteemid, süütesüsteemid, juhtarvutid, toitesüsteemidklapiajamidplokikaanedelektrisüsteemid, torukollektorid, väljalasketorustikud, väntmehhanismid, sillaosad, mootoriosad, elektriosad, rooliosad, laagrid, veermikuosad, summutid, sidurikettad, korvid, veepumbad, keredetailid, rehvid, veljed, lisavalgustid, diferentsiaalilukud jpm.

Omix-ADA on üks maailma suurimaid sõltumatuid Jeep varuosade ja lisavarustuse tootjaid. Juba üle kahe aastakümne on Omix projekteerinud, testinud ja valmistanud üle 15000 erineva varuosa ja tarviku Jeepide restaureerimiseks ja remondiks. Omix on kaubamärkide Rugged Ridge, Alloy USA, Precision Gear ja OutlandAutomotive emafirma. Omixi ladudes on kaupu jaehinnas üle $ 75.000.000.  Leidub kõikvõimalikke osi nii vanadele kui uutele jeepidele.  Omix usub, et Jeep on rohkem kui sõiduvahend - see on mitme põlvkonna kultusauto.
Omix-Ada  - Kõik vajalik Jeep'ile ühest kohast!

 

Saadaval keredetaile ja muid restaureerimisosi Willys & Jeep mudelitele alates aastast 1941.

Kui mõni osa autos on oma eluea lõppu jõudmas, tasuks selle asendamisel mõelda ka võimalusele kasutada varuosa asemel performance osa, mis võib pakkuda suuremat võimsust, vastupidavust või muid eeliseid ning olla sealjuures isegi odavam. Samas on võimalik tellida ka kasutatud varuosi. Kui te pole kindel, mis on otstarbekam, küsige meilt või saatke e-mail.

 


Jeep Cherokee, Jeep WK/WH Grand Cherokee, Jeep JK Wrangler, Jeep Renegade, Jeep JK Wrangler Unlimited, Jeep XK/XH Commander, Jeep MK Compass / Patriot, Jeep KJ Liberty, Jeep CJ, Jeep Wagoneer, Jeep Willys

Varuosapäring

ei tea
ei tea
Registreeri püsikliendiks soodustus 10% Liisi järelmaks